Atrakcje

Niepowtarzalne przeżycia z Zanzibaru

Diving

Wody Oceanu Indyjskiego są idealną przestrzenią do wypróbowania swoich umiejętności. Ujrzysz tutaj jedne z najpiękniejszych raf koralowych. Przyciągają one unikalnymi kolorami, różnorodnością I bogactwem. Kiedy raz zaczniej poznawać tej podwodny świat, nie będziesz chciał wrócić na ląd.

Rejs łodzią

Dhow to tradycyjna drewniana łódż żaglowa. Ten rejs to idealny moment, aby połączyć relaks z nauką o kulturze nowego miejsca. Oglądanie oceanu to zawsze najbardziej romantyczna część każdego dnia spędzonego na wyspie. To niepowtarzalne doświadczenie, które musisz przeżyć!

Spice Tour

Zanzibar nazywany jest często wyspą przypraw. Na farmie przypraw możesz zobaczyć m.in. goździki, gałkę muszkatołową czy cynamon i sprawdzić jak wyglądają w naturze. Miejscowy przewodnik może wspiąć się dla Ciebie na drzewo po kokos, abyś mógł spróbować naturalnego mleczka kokosowego .

Jozani Forest

Zanzibar's only National Park is a beautiful and naturally preserved forest practically without any human intervention. You can witness Red Columbus monkeys in their natural habitat which can be a great photo opportunity. It is perfect for all visitors, regardless of age.

Prison Island

Jedyny Park Narodowy na Zanzibarze jest pięknym i naturalnym lasem, który istnieje praktycznie bez ingerencji człowieka. Zobaczysz małpy Red Columbus w ich naturalnym środowisku, co zawsze jest świetną okazją do zdjęć. Miejsce idealne dla wszystkich odwiedzających, niezależnie od wieku.

Stone Town

Wycieczka do Stone Town to najprawdziwszy wehikuł czasu. Ulice tego historycznego miasta przepełnione są mistyczną atmosferą. Możesz spędzać czas spacerując labiryntem małych pobocznych alejek i ulic, podziwiać zabytkowe domy wykonane ze skał wapiennych, meczety i domy arabskie.

Yoga

W naszym hotelu goście mogą pobyć na oazie spokoju, znaleźć się w spa nie tylko dla ciała, ale także dla ducha. Oferujemy zajęcia jogi prowadzone przez wykwalifikowanego I profesjonalnego nauczyciela, który z pewnością pomoże uczestnikom odnaleźć wewnętrzny spokój I harmonię.

Massage

Nasz hotel to idealna szansa na relaks nie tylko dla twojego ciała, ale i ducha. ZQH oferuje Ci szeroki wachlarz masaży, które przyniosą Tobie prawdziwe ukojenie. Czy możesz wyobrazić sobie lepszy obraz z wakacji niż masaż z niesamowitym widokiem na ocean? W ZQH nie musisz!

Book your room at the best price

© Zanzibar Queen Hotel 2016

contact@zanzibarqueen.com